Hledám práci v Praze

Hledám práci v Praze

Po příjezdu do Prahy jsem si užívala procházek, seznamování s novými lidmi, zkoušela nová jídla, mé dny byly bohaté na kulturní zážitky. Nastal čas se poohlédnout po zaměstnání. Hledám práci v Praze, protože tady chci zůstat. Miluji toto město a jeho atmosféru.

Hledám práci v Praze
Hledám práci v Praze

Jak hledám práci v Praze

Od přátel jsem získala důležité i cenné informace o pracovním trhu a doplnila svůj životopis o nové kontaktní údaje. Toto byly důležité kroky, nyní hledám práci v Praze. Práci hledám na webových stránkách firem, na pracovních portálech i osobně v okolních restauracích a obchodech. Na pracovní nabídky odpovídám ihned a čekám na pozvání na pracovní pohovor.

Hledám práci v Praze a okolí

V minulosti bylo právě vydání  se do ulic nejjednodušším řešením, jak najít práci. Snáze si najdete práci jako občan ČR, než jako cizinec. Pokud hledám práci v Praze jako cizinec, mohu získat nejčastěji místo jako lektor jazyků, kouč pro cizince, tlumočník, překladatel nebo v zahraničních firmách, které v Praze mají své pobočky. Jako občan ČR si mohu vybrat práci podle svého vzdělání, zájmů, ale i dle platového ohodnocení, které firmy nabízí.

Hledám práci v Praze jako cizinec

Hledám práci v Praze, po několika zaslaných životopisech mě oslovila společnost zabývající se marketingem. Poté, co jsem vstoupila do budovy, jsem začala být nervózní. Bylo tam opravdu hodně lidí. Po absolvování pohovoru mi jen řekli, ozveme se vám. Pomyslela jsem si, že to bude jako u jiných firem, kdy se už nikdo neozve. Za dva dny však zazvonil telefon a oznámili mi, že jsem byla na vybranou pozici přijata právě já a ještě dva kandidáti, kterým se bohužel nedovolali. Je dobré být ve správný čas na správném místě. Když hledám práci v Praze, není důvod nezkusit zabrousit i do jiných oborů. Je mnoho možností, jak vybudovat kariéru.