Nůžkový stan – máme pro vás vysoce stabilní výrobky

Nejdelší dny v roce jsou tady a s nimi spojené radovánky na zahradě u bazénu. Grilování, klábosení u vínka s přáteli, usínající tiché město v teplém oparu – to milujeme, ale akce se nezdaří, pokud si necháme napršet do jídla. Nůžkový stan a je po starostech. Zapomeňte hned zkraje na půjčovny. Kdo si ještě při tak nízké cenové relaci pronajímá nůžkový stan? Zahradní nůžkový stan se dá pořídit za necelou tisícovku, ale to musíte uskutečnit nákup v zákazníky ověřených prodejnách.

Nůžkový stan
Nůžkový stan

Nůžkový stan – univerzální pomocník ke každé příležitosti

Nůžkový stan je použitelný na různé sportovní, firemní, kulturní, promo akce, dále je vhodný na výstavy, veletrhy, filmové natáčení, volební kampaně, vesnické slavnosti, módní přehlídky, pro zájmovou činnost – rybáři, včelaři, zahrádkáři, chovatelé holubů a jiného drobného zvířectva, vyčet je mnohem delší. Dokonce tento efektní doplněk lze využít i pro sušení prádla, jako úschovna různé techniky či kola, dřeva a jiných věcí, které nemáte momentálně kde uložit. Nůžkový stan! Opláštění je vyrobené z nepromokavé PVC tkaniny a kostru stanu tvoří bytelná hliníková konstrukce, jež zaručuje vysokou stabilitu výrobku.

170x195_40678-1330953165-big

Nůžkový stan – efektní a skladný  

Nůžkový stan je lehce přenosný, skladný a rozložíte jej jediným pohybem bez použití nářadí. Nůžkový stan jednoduše uložíte do kufru od auta nebo přenesete ve větší tašce.  Pro maximální pohodlí doporučujeme k nůžkovému stanu dokoupit i zahradní nábytek. Nůžkový stan asi nezastřeší obří garden party, ale rozhodně vytvoří útulný koutek na vaší zahradě, kde budete odpočívat bez zvědavých pohledů kolemjdoucích. Pro zajímavost, zahradní slavnost se zrodila v Anglii, kdy královna Alžběta do dnešních dnů zve do svých zahrad kolem desítky tisíc hostů.

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *