Odhad obrazů vás přesvědčí o jeho kvalitách

Máte-li doma na zdi již odnepaměti obraz a pochybujete o jeho kvalitách, nechte si provést odhad obrazů. Ten neslouží pouze k prodeji, ale abyste znali jeho skutečnou cenu a kvalitu. Možná, že máte doma pouze hezký obraz, ale jeho cena není vysoká. To však vůbec nevadí, protože vám se líbí a vzbuzuje ve vás příjemné pocity, což je k nezaplacení. Ne každé dílo však došlo svého uznání. Existuje mnoho neznámých autorů, jejichž díla dosahují nevyčíslitelných hodnot. To však nezjistíte, pokud neučiníte odhad obrazů. Jestliže ve vás hlodá červíček zvědavosti a nedá vám spát, není nic lepšího než odhad podstoupit.

Odhad obrazů, kde a jak?

Tento krok se nevyplatí podcenit. V případě, že oslovíte nějakého „podvodníčka“ může vás přesvědčovat o nízké kvalitě obrazu a bude vás přemlouvat, abyste ho prodali. Odhad obrazů proveďte pouze u profesionálů s výbornými recenzemi. Jedním z takových je galerie Kodl – aukční, prodejní a výstavní síň, jež je založená na stoleté rodinné sběratelské tradici. Kdybyste se rozhodli obraz přeci jen prodat, jste na tom nejlepším místě.

Galerie Kodl se nezaměřuje pouze na odhad obrazů, ale nákup a následný prodej. Ať už se vás týká tato situace či nikoliv nenechte si ujít aukční den, který galerie Kodl pořádá dne 29. listopadu od 13:00 hodin ve Velkém sále na Žofíně v Praze. Možná, že teprve na tomto místě pocítíte hlubokou lásku k umění a poznáte stejně zapálené lidi.

Odhad obrazů
Odhad obrazů

Odhad obrazů prokázal jeho skutečnou cenu

Odhad obrazu odhalil, že vám doma na stěně nevisí jen tuctový obraz, ale dílo vysoké částky? Byla by škoda nechat si ujít příležitost a nevyužít aukčního dne. Na vlastní kůži pocítíte adrenalinovou atmosféru, a kdo ví, zda příště nebude dražit i vy. Ani v případě nízké ceny nevěste hlavu. Jestliže máte obraz rádi a jste na něj zvyklí, budete vědět, že skutečnou hodnotu má jen pro vás.

 

Odhad obrazů

Galerie Kodl

Národní  7,Praha 1,110 00

tel: +420 251 512 728

e-mail: galerie@galeriekodl.cz

Profi-clanky.cz/

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *