Voda do kanceláře

Pitná voda by měla být součástí každé kanceláře, stejně jako automaty na kávu. Tam, kde není http://pr-clanky.cz/přiměřeně studená nebo dostatečně kvalitní na pití, lze využívat automaty na vodu s připojením k vodovodu. Díky kvalitnímu filtru je voda vyčištěna od nežádoucích pachutí, chloru a bakterií i dalších nečistot a usazenin. Obsluha je velmi snadná, není zde nutný servis, nemusíte dokupovat či skladovat barely s vodou. Jednoduše přijdete a vodu si natočíte v horkém či studeném provedení.

Voda do kanceláře 

Pro dodržování pitného režimu a libovolné občerstvení je možné si objednat voda do kanceláře díky automatům na vodu, které jsou napojeny na vodovod. Přístroj se dá pronajmout či zakoupit. V přístroji je zabudována detekce výměny filtru, pojistka pro děti u horké vody, možnost snížení výdeje energie o víkendech a ve večerních hodinách, kdy přístroj nevyužíváte.

Voda do kanceláře na pití by neměla být benefitem, ale běžnou součástí chodu kanceláře či firmy. Proto jsou vám k dispozici automaty na vodu, které během vteřiny natočí horkou či studenou vodu. Teplá voda je nahřáta na 90 stupňů Celsia, studená má příjemných 5 stupňů.

Voda do kanceláře kdykoliv

Chcete pro své zaměstnance, zákazníky i hosty provozu to nejlepší? Pak umístěte do haly automat na pitnou vodu, která se hodí rovnou na pití i přípravu teplých či studených nápojů a polévek. Automat je napojen na vodovod, tudíž nevyžaduje barely s vodou, které musíte složitě skladovat a doplňovat, případně nechat dělat biologický izpravya celkovou údržbu. Automaty Ion jsou jednoduché na úpravu, není potřeba žádný servis, díky tomu ušetříte náklady na provoz automatu. Prostor automatu má 22 cm vysoké výdejní okénko, není problém tedy naplnit i objemově větší nádoby nebo láhve.