Zdravé jídlo do firem od profesionálů z Cool Cook

Zdravé jídlo do firem  dnes patří k žhavým  tématům. Správná životospráva láká ty, co chtějí upravit svou váhu, ty, kteří mají nějaké dietní omezení, a také mnoho ostatních. Správné jídlo je důležité i pro diabetiky, a těch u nás neustále přibývá, což je alarmující. Většinou nebývá problém dodržovat dia stravu o víkendu, ale co přes týden? Jak zařadit správně dia potraviny do našeho jídelníčku, a přitom jíst vyváženě? Nemusí to být snadné. Ale řešením může být zdravé jídlo do firem s dovozem po Praze zdarma. Taková je nová služba s názvem CoolCook.

Zdravé jídlo do firem po Praze zdarma

Chtěli byste mít 5x denně chutné a zdravé jídlo do firmy, připravené podle moderních postupů, s maximální výživovou hodnotou, a navíc s dovozem zdarma den předem? Není problém. Stačí se přihlásit k odběru tohoto jídla do firem a máte vystaráno. Výhodou je zohlednění individuálních požadavků a dietetických omezení každého klienta. Takže pokud jste diabetik, bude jídlo vhodné pro diabetiky, doplněno o dia dorty a další dobroty. Nízkokalorické dezerty ocení asi každý, jako takovou tečku po výborném jídle.

Zdravé jídlo do firem pro spokojené zaměstnance

K přípravě zdravého jídla do firem z menu CoolCook jsou využívány samé zdravé suroviny, a dbá se i na šetrné zpracování. K tomu je nejvhodnější konvektomat pro vaření v páře. Pokrmy se sladí stévií nebo medem, dochucují mořskou solí a bylinkami, nechybí čerstvé ovoce a zelenina nebo olivový olej. Pokud vám kantýna nebo restaurace, kam chodíte na jídlo, nevyhovuje, a nestíháte si připravovat pokrmy sami, nezoufejte. Toto zdravé jídlo do firem vám zajistí menu podle moderních zásad zdravého vaření, stačí jej pouze vyndat z lednice a ohřát, pokud jde o jídlo konzumované za tepla. Budete mít více času na jiné věci, starosti s jídlem nechte profesionálům.

Zdravé jídlo do firem

www.coolcook.eu