Doba vánočních večírků se blíží

Jak jste na tom s přípravami vy? Už jste si zajistili sál a vše ostatní, co k večírku patří?

Má vaše společnost sídlo v Brně, většina jejích zaměstnanců z Brna pochází a vy máte na starosti organizaci vánočního večírku? Chcete pro váš večírek najít neotřelé místo a přitom překvapit hosty krásnými prostory s dostatečně velkým sálem? Máme pro vás řešení.

Vánoční večírek ve velkém sále v Brně

Zajištění vhodných prostor pro vánoční večírek je klíčovým bodem organizace, má-li být akce úspěšná. A právě nalezení vhodného sálu nebo salonku bývá klíčem úrazu. Ve velkých městech, Brno nevyjímaje, je potřeba zamluvit sál co nejdříve. Ty nejlepší bývají totiž v oddobí Vánoc velmi brzy obsazené, některé už v únoru předcházejícího roku. Jinde sice volno mají, ale v jiný den než si pro svůj vánoční večírek vyberete, a pak nastávají problémy se změnami termínů konání, což nebývá příjemné.

S výběrem prostoru je také nutno myslet na dopravu hostů. Je v blízkosti dostatek parkovacích míst? Ideálně parkování zdarma?

Hosté totiž obvykle nebývají nadšení, pokud musí platit parkovné kvůli účasti na firemní akci. V centru města navíc bývá parkování dost drahé, takže i když hosté dorazí a parkovné zaplatí, mnozí z nich jsou ve stresu, a hlídají hodinky. Často se stává, že utíkají brzy domů, aby se jim akce neprodražila. Ano, i toto je obtíž spojená s provozem ve velkoměstě. Další podstatnou věcí, jíž je třeba vzít při výběru místa v potaz, je možnost dopravy v nočních hodinách pro ty, kdo nepřijeli vlastním autem, případně pro ty, kteří autem z důvodů konzumace alkoholu nemohou odjet zpět domů.

Jistě, je možné to pojmout tak, že je to jejich starost, nemají pít anebo si mají zajistit odvoz. Ale opravdu dobrý hostitel se o své hosty postará po všech stránkách. A vánoční večírek je příležitost, jak zaměstnancům a obchodním partnerům ukázat, že vám na nich záleží, je to příležitost odměnit kolegy a spolupracovníky za jejich celoroční práci a namotivovat je pro další rok. A taky je skvělým teambuildingem, kde se dají rozpustit mnohé ledy a pomoci na svět nejedné pracovní spolupráci. Proto i nejmenší detail v péči o hosty večírku má smysl a není planě vynaloženým úsilím.

Že je parkování v centru Brna problém, a dopravu zajistí MHD? Proč to nezajistit jinak a neohromit nejen hosty, ale i vašeho šéfa?

Řešení je nasnadě, vyrazte směrem z centra na nějaké méně tradiční místo. Třeba do Brna-Modřic. Zde se 10 minut jízdy autem od historického brněnského centra nachází hotel Gregor, jenž disponuje zajímavými prostory pro váš vánoční večírek – velkým sálem pro 200 hostů a menším konferenčním salónkem.

Velký sál je velmi variabilní z hlediska uspořádání, můžete si zvolit, zda má být připraveno pódium, taneční parket, za má být přítomen konferenciér, DJ anebo třeba živá hudba. Občerstvení lze podávat v přilehlém baru s obsluhou nebo v restauraci pro 40 hostů. Zkušení kuchaři připraví raut dle vašich požadavků. Ať už budete chtít podávat mořskou obludu nebo tradiční cukroví a vánoční punč.

Hotel má vlastní uzavřené parkoviště a je schopen zajistit odvoz hostů 7-mi místním transportem. Což z něj dělá to pravé, a v rámci Brna, netradiční místo právě pro vaši firemní akci.

Nezaručíme vám, že váš vánoční večírek bude perfektní. Zaručíme vám perfektní prostory a skvělý servis. Ostatní je na vás a vašich zaměstnancích.